MUKP Silent Dąbrowa Górnicza - strona nieoficjalna

• MUKP 2004 WITA NA STRONIE DRUZYNY
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Sarmacja Będzin - Zagłębie Sosnowiec 2:2
  • Rozwój Katowice - Ruch Chorzów 2:3
  • AF MUKP - Silent Dabrowa Górnicza - Gwiazda Ruda Śląska 2:1
  • Pogoń Imielin - Orbita Bukowno 0:5

AF MUKP - Silent Dabrowa GórniczaGwiazda Ruda Śląska
AF MUKP - Silent Dabrowa Górnicza 2:1 Gwiazda Ruda Śląska
2015-10-18, 13:00:00

Sarmacja Będzin 2:2 Zagłębie Sosnowiec
Rozwój Katowice 2:3 Ruch Chorzów
AF MUKP - Silent Dabrowa Górnicza 2:1 Gwiazda Ruda Śląska
Pogoń Imielin 0:5 Orbita Bukowno

brak zdjęć

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Sezon 2010/2011

III MIEJSCE W TURNIEJU JEDNOŚĆ CUP  SIEMIANOWICE ŚLASKIE  - czerwiec 2011

Kolejny raz z bardzo dobrej strony pokazała się nasza drużyna podczas turnieju Jedność CUP w Siemianowicach Śląskich po raz trzeci z rzędu zajmując 3 miejsce!!!! Do drugiego miejsca zabrakło nam naprawdę nie niewiele - można by powiedzieć minutę - ale mimo tego możemy być bardzo zadowoleni z gry i zaangażowania chłopców.!!! Drużynę w tym turnieju reprezentowali: Guzy Jakub, Biernat Kacper, Chrzanowski Dominik, Zając Radosław, Powolny Kewin, Kurnyta Krystian, Pikul Hubert, Macek Igor, Rakoczy Igor, Karwacki Łukasz, Żak Natan, Mackiewicz Mateusz i Kościelny Mateusz.

SERDECZNE GRATULACJE DLA CHŁOPCÓW.

III MIEJSCE W TURNIEJU W ŁAZISKACH GÓRNYCH  Łaziskach Górnych - marzec 2011

Wielkim sukcesem rocznika 2004 zakończył się rozgrywany  27.03.2011 r.  Turniej w Łaziskach Górnych. Młodzi piłkarze trenujący pod okiem Tomasza Tylca wywalczyli III miejsce. W turnieju wzięły udział drużyny: MOSIR POLONIA ŁAZISKA GÓRNE, MKS ZABORZE, AKS MIKOŁÓW, MUKP DĄBROWA GÓRNICZA, GWIAZDA RUDA ŚLĄSKA, SIÓDEMKA TYCHY.

Bramki dla drużyny zdobyli (każdy po 1): Dominik Chrzanowski,  Patryk Chruściel, Igor Macek, Maciej Danek, Krystian Kurnyta,  Oliwier Molik.

Przez pierwsze trzy mecze maluchy szły jak burza pokonując kolejno AKS Mikołów (1:0), MKS Zaborze (1:0), MOSiR Polonia Łaziska Górne (1:0). W czwartym spotkaniu uległy jednak, jak się później okazało II drużynie turnieju, Siódemce Tychy (0:2). W ostatnim meczu rozgrywek grupowych wywalczyliśmy remis z Gwiazdą Ruda Śląska (0:0).

Po fazie grupowej na I miejscu uplasowała się Siódemka Tychy z kompletem 15 pkt. Drużyny zajmujące II i III uzyskały po 10 pkt jednakże w tej rywalizacji lepsi okazali się piłkarze Gwiazdy Ruda Śląska, którzy mieli lepszy stosunek bramek (7:1). MUKP Dąbrowa Górnicza pozostała walka o III miejsce w turnieju z AKS Mikołów. Po zaciętym pojedynku wygraliśmy 3:0!

Drużynę reprezentowali zawodnicy: Dominik Chrzanowski, Radosław Zając, Patryk Chruściel, Igor Macek,
Mateusz Mackiewicz, Maciej Danek, Krystian Kurnyta, Mateusz Kościelny, Oliwier Molik.

Gratulujemy!!!

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Zagłębie Sosnowiec - Pogoń Imielin
Orbita Bukowno - AF MUKP - Silent Dabrowa Górnicza
Gwiazda Ruda Śląska - Rozwój Katowice
Ruch Chorzów - Sarmacja Będzin

pon.

Najnowszy film

Zawiercie Cup 9.02.2013- najlepsze momenty:)

Sponsor

Szanowni Państwo!!!

Chcecie wesprzeć działalność naszego klubu, ufundować sprzęt sportowy, promować swoja firmę poprzez sport i aktywność fizyczną? Czekamy na kontakt i pomoc! Prosimy o wiadomość na adres administratora.