MUKP Silent Dąbrowa Górnicza - strona nieoficjalna

• MUKP 2004 WITA NA STRONIE DRUZYNY
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Sarmacja Będzin - Zagłębie Sosnowiec 2:2
  • Rozwój Katowice - Ruch Chorzów 2:3
  • AF MUKP - Silent Dabrowa Górnicza - Gwiazda Ruda Śląska 2:1
  • Pogoń Imielin - Orbita Bukowno 0:5

AF MUKP - Silent Dabrowa GórniczaGwiazda Ruda Śląska
AF MUKP - Silent Dabrowa Górnicza 2:1 Gwiazda Ruda Śląska
2015-10-18, 13:00:00

Sarmacja Będzin 2:2 Zagłębie Sosnowiec
Rozwój Katowice 2:3 Ruch Chorzów
AF MUKP - Silent Dabrowa Górnicza 2:1 Gwiazda Ruda Śląska
Pogoń Imielin 0:5 Orbita Bukowno

Sparing z MKS Zaborze Zabrze 15.20.2013
Ładowanie...

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Finał Wojewódzki

• autor: trener2004mukp, 2014-04-04 19:52

Finał wojewódzki o Puchar Tymbarku U-10

09.IV.2014  godz. 9.00 Dankowice

Kadra oraz szczegóły wyjazdu w rozwinięciu newsa

Kadra:

Danek

Zając

Nowak

Kieljan

Chruściel

Przybyła

Macek

Bród

Powolny

Kurnyta

Rakoczy

Krawczyk

Zbiórka powołanych zawodników o godz. (do ustalenia) pod Mc Donaldem przy Makro w Sosnowcu. Zawodnicy zabierają ze sobą OBOWIĄZKOWO  stroje Asicsa i zielone Masita, czarne bluzy Legea, ortaliony Patrica,ochraniacze, getry MUKP, obuwie piłkarskie(lanki lub szrony) oraz legitymację szkolną!!

Z racji, że są to finały wojewódzkie czas gry poszczególnych zawodników będzie zależał od sytuacji na boisku a przede wszystkim od ich postawy i formy w tym dniu!!!

Bardzo ważne!!!

Bardzo proszę rodziców powołanych  zawodników o jak najszybsze przesłanie na mojego maila mukptt@interia.pl  następujących danych:

1) Rodzic/ Opiekun:  imie, nazwisko, pesel, ulica, nr lokalu, miasto, kod pocztowy, województwo, e-mail, telefon, nr dowodu osobistego

2) Zawodnik - imie, nazwisko, pesel, ulica, nr lokalu, miasto, kod pocztowy, województwo, e-mail, telefon, nr legitymacji szkolnej.

Automatycznie jeżeli wyrażają Państwo zgodę na udział dziecka w turnieju zgadzają się Państwo również z:

* Wyrażam zgodę, jako rodzic/opiekun prawny na udział mojego dziecka w XIV Turnieju „Z Podwórka na stadion o Puchar Tymbarku” i oświadczam, iż zapoznałem/-am się z Regulaminem XIV Turnieju „Z Podwórka na stadion o Puchar Tymbarku” i akceptuję jego postanowienia.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez Polski Związek Piłki Nożnej z siedzibą w Warszawie przy ul. Bitwy Warszawskiej 1920 r. nr 7, 02-366 Warszawa.
* Na mocy ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych, niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Polski Związek Piłki Nożnej z siedzibą w Warszawie przy ul. Bitwy Warszawskiej 1920 r. nr 7, 02-366 Warszawa moich danych osobowych w związku z udziałem mojego dziecka w XIV Turnieju „Z Podwórka na stadion o Puchar Tymbarku”, w tym w celu elektronicznej rejestracji dziecka do Turnieju w systemie Extranet.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych mojego dziecka w celach marketingowych przez Polski Związek Piłki Nożnej z siedzibą w Warszawie przy ul. Bitwy Warszawskiej 1920 r. nr 7, 02-366 Warszawa.
* Na mocy ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych, niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Polski Związek Piłki Nożnej z siedzibą w Warszawie przy ul. Bitwy Warszawskiej 1920 r. nr 7, 02-366 Warszawa danych osobowych mojego dziecka w związku z jego udziałem w XIV Turnieju „Z Podwórka na stadion o Puchar Tymbarku”, w tym w celu elektronicznej rejestracji dziecka do Turnieju w systemie Extranet.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Polskiego Związku Piłki Nożnej z siedzibą w Warszawie przy ul. Bitwy Warszawskiej 1920 r. 7, 02-366 Warszawa informacji handlowych drogą elektroniczną, tj. e-mailem, sms-em.
* Wyrażam zgodę, bez zobowiązań i kompensaty dla mnie ani dla dziecka/zawodnika, do publikacji, pokazywania i wykorzystywania przez Polski Związek Piłki Nożnej z siedzibą w Warszawie w zależności od wyboru zdjęć, wizerunku, portretu, nazwiska, głosu i danych biograficznych dziecka/zawodnika z XIV Turnieju „Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku” w dowolnym formacie i we wszystkich mediach istniejących obecnie i w przyszłości na całym świecie. Materiały te mogą być wykorzystywane przez podmioty trzecie wyłącznie za zgodą Polskiego Związku Piłki Nożnej.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie przez moje dziecko od Polskiego Związku Piłki Nożnej z siedzibą w Warszawie przy ul. Bitwy Warszawskiej 1920 r. 7, 02-366 Warszawa informacji handlowych drogą elektroniczną, tj. e-mailem, sms-em.

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Zagłębie Sosnowiec - Pogoń Imielin
Orbita Bukowno - AF MUKP - Silent Dabrowa Górnicza
Gwiazda Ruda Śląska - Rozwój Katowice
Ruch Chorzów - Sarmacja Będzin

pon.

Najnowszy film

Zawiercie Cup 9.02.2013- najlepsze momenty:)

Sponsor

Szanowni Państwo!!!

Chcecie wesprzeć działalność naszego klubu, ufundować sprzęt sportowy, promować swoja firmę poprzez sport i aktywność fizyczną? Czekamy na kontakt i pomoc! Prosimy o wiadomość na adres administratora.