Ostatnia kolejka 11 | |||
| |||
| |||
| |||
|
Młodzicy » Liga Okręgowa | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.
dzisiaj: 32, wczoraj: 19
ogółem: 814 413
statystyki szczegółowe
Lista powołanych zawodników oraz szczegóły wyjazdu w rozwinięciu newsa!!
Zawodnicy powołani:
Danek Maciej
Kieljan Mateusz
Guzy Jakub
Chruściel Patryk
Przybyła Piotr
Buczek Jakub
Macek Igor
Kurnyta Krystian
Żak Natan
Krawczyk Szymon
Zbiórka powołanych zawodników na parkingu "Starego" Reala przy trasie 94 w sobotę 21.II o godz. 7.10. Zawodnicy zabierają ze sobą komplet Asicsa i zielonej Masity, bluzy errea, biały getry MUKP, ochraniacze, obuwie na hale oraz legitymacje szkolną.
Halowy turniej Orlików rocznika 2004 „SZOPIENICE CUP”- 21.02.2015r.
Sportowy Szopienice” przy ul. 11 listopada 16
Mecze fazy grupowej
GRUPA „A”
LP. | MECZ I WYNIK | GODZ. |
1 | UKS Szopienice I- Sokół Orzesze : | 8:20-8:34 |
2 | GTV Stadion Śląski I- MUKP Dąbrowa Górnicza : | 8:50- 9:04 |
3 | UKS Szopienice I- MUKP Dąbrowa Górnicza : | 9:20- 9:34 |
4 | GTV Stadion Śląski I- Sokół Orzesze : | 9:50-10:04 |
5 | UKS Szopienice I- GTV Stadion Śląski I : | 10:20-10:34 |
6 | Sokół Orzesze- MUKP Dąbrowa Górnicza : | 10:50-11:04 |
TABELA KOŃCOWA GR. „A”
LP. | DRUŻYNA | PKT. | BRAMKI |
1 |
|
| : |
2 |
|
| : |
3 |
|
| : |
4 |
|
| : |
GRUPA „B”
LP. | MECZ I WYNIK | GODZ. |
1 | UKS Szopienice II- GTV Stadion Śląski II : | 8:35- 8:49 |
2 | FC. Katowice- Orbita Bukowno : | 9:05- 9:19 |
3 | UKS Szopienice II- Orbita Bukowno : | 9:35- 9:49 |
4 | GTV Stadion Śląski II- FC. Katowice : | 10:05- 10:19 |
5 | UKS Szopienice II- FC. Katowice : | 10:35- 10:49 |
6 | GTV Stadion Śląski II- Orbita Bukowno : | 11:05- 11:19 |
TABELA KOŃCOWA GR. „B”
LP. | DRUŻYNA | PKT. | BRAMKI |
1 |
|
| : |
2 |
|
| : |
3 |
|
| : |
4 |
|
| : |
Mecze fazy pucharowej
I PÓŁFINAŁ (11:35- 11:49):
1A............................................- 2B......................................... ….. : …..
MECZ O 7 MIEJSCE (11:50- 12:04):
4A-..........................................-4B.......................................... ….. : …...
II PÓŁFINAŁ (12:05- 12:19):
2A-........................................ - 1B......................................... ….. : …..
MECZ O 5 MIEJSCE (12:20- 12:34):
3A-.........................................- 3B.......................................... ….. : …..
MECZ O 3 MIEJSCE- (12:40- 12:54):
…......................................... - ................................................. ….. : …..
przegrany z I półfinału przegrany z II półfinału
FINAŁ- (13:00- 13:14):
........................................ - …............................................. ….. : …..
wygrany z I półfinału wygrany z II półfinału
TABELA KOŃCOWA TURNIEJU
LP. | NAZWA DRUŻYNY |
1 |
|
2 |
|
3 |
|
4 |
|
5 |
|
6 |
|
7 |
|
8 |
|
Najlepszy bramkarz turnieju- ......................................................................
IMIĘ I NAZWISKO KLUB
Najlepszy strzelec turnieju- ..........................................................................
IMIĘ I NAZWISKO KLUB
Najlepszy zawodnik turnieju- .......................................................................
IMIĘ I NAZWISKO KLUB
Rozdanie nagród i zakończenie turnieju- 13:30
Najbliższa kolejka 12 | ||||||||||||
|
|
Szanowni Państwo!!!
Chcecie wesprzeć działalność naszego klubu, ufundować sprzęt sportowy, promować swoja firmę poprzez sport i aktywność fizyczną? Czekamy na kontakt i pomoc! Prosimy o wiadomość na adres administratora.